18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

Žádost o Grant rektora VŠE a České spořitelny 2017

Grant rektora VŠE a České spořitelny na podporu studentských zájmových aktivit na kalendářní rok 2017

VSE_CS_logo

Podmínky účasti:

• O grant mohou zažádat pouze oficiální studentské organizace působící při VŠE s podepsanou platnou Smlouvou o součinnosti nebo spolupráci.
  • Žadatel je zástupce studentské organizace. Musí být studentem VŠE v kalendářním roce 2017. V případě přidělení prostředků bude mít za studentskou organizaci pouze on na starosti jejich čerpání.
  • Projekty musí být určeny studentům VŠE, musí se konat v rámci kalendářního roku 2017 a nesmí se jednat o komerční akce.
  • Preferovány jsou odborné akce pro studenty VŠE.

Jakou formou zažádat o grant:

• Žadatel vyplní formulář „Žádost o poskytnutí Grantu rektora VŠE a České spořitelny na kalendářní rok 2016“.
  • Žádost se odevzdává pouze elektronicky prostřednictvím tohoto formuláře.

Do kdy zažádat o grant:

• Nejpozději do úterý 17. ledna 2017 23:59.

Dotazy:

• V případě dotazů kontaktujte studentského tajemníka rektora Ing. Jakub Drábka prostřednictvím e-mailu: studentsky.tajemnik@gmail.com nebo v kanceláři NB 171 během řádných konzultačních hodin.

Výběr projektů:

• Výběr projektů provede výběrová komise jmenovaná rektorkou VŠE za účasti představitelů České spořitelny.

Výsledky grantového řízení budou zveřejněny nejpozději k 31. lednu 2017.