18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

Nabídka Oddělení Zahraničních Styků na propagaci klubu

Dne 6. 2. 2017 budou na půdě VŠE probíhat registrace zahraničních studentů do semestrálních programů v anglickém jazyce.
Během této akce je v Atriu Rajské budovy plánován jakýsi Fair, kterého se mohou zúčastnit i studentské organizace se svou nabídkou v anglickém (či jiném) jazyce.
Obecně zahraniční studenti o studentských organizacích moc neví, ale často se na ně ptají, proto bychom jim chtěli dát možnost se zapojit do studentského života na VŠE.
Pokud tedy jako studentská organizace fungujete v anglickém jazyce, nebo v příštím semestru již plánujete v anglickém jazyce fungovat a rádi byste ve svých řadách přivítali zahraniční studenty, kontaktujte mě prosím na exchange@vse.cz pro další informace a přihlášení.