Žádost o Grant rektora VŠE a České spořitelny 2021

Grant rektora VŠE a České spořitelny na podporu studentských zájmových aktivit na kalendářní rok 2021

Podmínky účasti:

• O grant mohou zažádat pouze oficiální studentské organizace působící při VŠE s podepsanou platnou Smlouvou o součinnosti nebo spolupráci.
  • Žadatel je zástupce studentské organizace. Musí být prezenčním studentem VŠE v kalendářním roce 2021. V případě přidělení prostředků bude mít za studentskou organizaci pouze on na starosti jejich čerpání.
  • Projekty musí být určeny studentům VŠE, musí se konat v rámci kalendářního roku 2021 a nesmí se jednat o komerční akce.
  • Preferovány jsou odborné akce pro studenty VŠE.

Jakou formou zažádat o grant:

Do kdy zažádat o grant:

• Nejpozději do 12. března 2021 23:59.

Dotazy:

• V případě dotazů kontaktujte studentského tajemníka rektora Ing. Jakub Drábka, Ph.D. prostřednictvím e-mailu: studentsky.tajemnik@gmail.com nebo v kanceláři NB 171 během řádných konzultačních hodin.

Výběr projektů:

• Výběr projektů provede výběrová komise jmenovaná rektorkou VŠE za účasti představitelů České spořitelny.

Výsledky grantového řízení budou zveřejněny k 1. dubnu 2021.